Prosinec 2009

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2009 v 13:37 | Anette |  Já a blog
Tak vám přeju všem šťastné a veselé Vánoce. Plné lásky, štěstí a zdraví. Nemusí být přímo bohoté, ale ať jsou hlavně šťastné :-) Ať dostanete alespoň jeden dárek po kterém toužíte. A hodně Jareda a 30Seconds to Mars.
Vše nejkrásnější vám přeje Vaše Anette

Koncert 30STM

13. prosince 2009 v 19:18 | Anette |  News
Já vám slíbila minimálně 1 článek za týden? Začínám v tom vidět problém :-D Poslední byl před týdnem, tak se vám tady pokusím slepit další ;-)

30 SECONDS TO MARS BUDOU V ČESKÉ REPUBLICE!!!
To je vám ale novinka, co? :-D Fajn, vím už to dlouho, ale byla jsem líná vám to sem psát ;-) Pokud mi nevěříte, tak vám vyfotím vstupenku ;-) Svoji reakci vám ani nebudu popisovat ;-) Nestačily by mi řádky ;)

Takže doufám, že 18. 3. 2010 vás v 19:00 potkám v Praze v Incheba aréně ;-)

Ahojky

6. prosince 2009 v 18:58 | Anette |  Já a blog
Ahojky.
Už jsem tady celkem dlouho nebyla. Chyběla jsem vám? No na návštěvnosti jde poznat minimálně ta moje nepřítomnost. ;-) Za tu dobu jsem hodně přemýšlela, ale všechno to uvažování skončilo jen celkem velkýma chybama, takže jsem se rozhodla delší dobu nedělat žádné výrazné rozhodnutí ;-) To samé bude teť platit i o tomhle blogu = žádná unáhlená rozhodnutí. Takže se vracím :-) Máte radost? :-D Nepočítejte, ale s nějákou extra zvýšenou aktivitou. Občas jsem něco přidám. Slibuju minimálně jeden článek za týden ;-) Musím to tady přece trochu oživit;-) Navíc kolem 30Seconds to Mars se toho teť začalo hodně dít, takže tu bude rozhodně co přidávat :-)
Toť asik vše co jsem vám chtěla říct ;-)
Vaše Anette :-*