Tomo Miličevič biografioujeeeee ◄

21. srpna 2008 v 19:53 | Anette |  Tomo Miličevič

Tomislav "Tomo" Miličevič (narozen 3.září 1979)pocházející ze Sarajeva v Bosně a
Herzegovině, -později Jugoslávii. Tomo má sestru modelku jménem Ivana Miličevič. Tomo je aktuálně hlavním kytaristou rockové skupiny 30 Seconds to Mars. Má chorvatský původ.
Jeho rodiče Tonka a Damir Miličevič se přestěhovali,když byl Tomo na třetím stupni , začal chodit do nové školy ve Washingtonu s nadějíže jeho život bude lepší. Jeho výrok i "...V 16 letech
jsem chtěl být voják a bojovat ve frontách " Jak tak šel čas když bylo Tomovi 18 let jeho rodiče si otevřeli restauraci v LA.
Tomo se měl původně stát koncertním houslistou - na housle začal hrát když mu byly 3 roky a skončil v 19.!!! Poté objevil taje Heavy metalu. Řekl svému otci že by chtěl kytaru a tak ji dostal. Jeho strýc Bill Miličevič je houslový virtuoz z University Michiganu- školy hudby. . Tomo začal během pár let hrát na kytaru profesionálně.Začal psát hudbu když mu bylo 17. econd CD titled A Beautiful Lie (2005) in the song Savior. He said in an interview that after recording, he called his father to tell him that he had used the guitar.
Předtím než se Tomo připojil ke kapele byl jejich velký fanda.
  • Tomo je levák ale na kytaru hraje z pravý strany
  • Vedle sestry Ivany má také bratra jménem Filip.
  • Nejdříve řekl žeprvní koncert který navštíívil byla NIrvana v dalším interview však uvedl "popravdě to není pravda...Myslím že to byla Paula Abdul a In Living Color" hah xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je Jared Leto gay?

Není
Je
Nevim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama