Tábor (2.8-16.8) 1.část

28. srpna 2008 v 10:29 | Anette |  Já a blog

No tak jsem se vám rozhodla napsat jak bylo na táboře. Některé dny napíšu vpodstatě celé a některé spojím dohromady. Docela mi splívají. Vím sice, že většinu těch lidí neznáte, ale stejně je budu psát jménem protože se v tom lépe zorientuje. Teda jestli to vůbec budete číst....MNo jinak jsem to psala několik dnů, proto jsem tu taky nic nepřidávala. Jinak jsem to musela rozdělit na 2 části ,protože jedem článek může mít max. 2000 znaků. To jsem teda zvědavá, kdo z vás to bude číst. Tak co Sans Nom, už tě přešla chuť to číst? Mno kdo to přečtete tak mi k tomu prosím napište koméntář ať vím, že jste to četli a , že jsem to nepsala jen tak.

2.8(Sobota, příjezd):
Vstávám v 7. Což je pro mě asi jako pro vás vstávat ve 3 ráno(tou dobou jsem většinou ještě vzhůru). Rychle si zbalím věci. Včera jsme se vrátili z Šumavi , takže většina jew jich ještě na sušáků...Vubec se mi nechce...10:00 rychle ješte vylezu na postel(je poschoďová) a dám pusu Jaredovi(tu jsem si prostě nemohla odpustit), radši ale jen jednomu, protože všechny bych olíbat nestihla. A jedeme. Na nádraží přijedem o 5minut později..Já už to snad ani nijak neumim(--kurvy, to se může stát jenom mě, právě se mi smazali všechny články z rubriky bratři Letovi a ani sem je nestihla znova překopírovat a vložit... kurva--).Na nádraží vidím vedoucí kterou už jsem neviděla 2 roky. Má super účes. Letos jsem změnila turnus takže poprvé nejedu s Františkem, ale s Hanou. Na nádraží vypadá zmateně, ale moje jméno si zapamatuje hned....Zachvilku sedáme do vlaku. Musím sedět se svím bráchou, dvěma bratrancema a jedním jejich kámošem(můj budoucí manžel). Dvě sedadla před náma sedí KIki,Anička(obě vedoucí),Hana a Vilma(hl.vedoucí a pes) a dvě nějáké holky. Venku zjišťuju, že se jmenují Kája a Danča(obě 14). Nakonec nejsou tak špatné... Ve vlaku sedí spousta děcek. Nemůžu si pomoc jsou to pro mě malé rozmázlé obličeje, namám šanci si je zapamatovat....Jedeme kolem nádraží. U jedné zdi stojí parta lidí oblečených do dlouhých černých hávů a mají kápě. Jedem malý blonďatý kluk zařve:,,Cigáni do plynu!" Hanka ho hned okřihne. Všichni se začínají dohadovat jestli jsou to sprejeři..Ignorujuje sprejeři to být nemůžou, kdo by to měl v tu chvíli vědět lépe než já...(ale pšt) Nic zajmavějšího už se za tu cestu nestane, ale je zvláštní , že i když mě zná asi 10 minut mi Hanka(něco přes 50) začíná plně důvěřovat... Odpoledne se rozděluje do oddílů, mám toho vysokého ošklivého 14letého kluka, Danču a nějákého moc hekého 13letého kluka, prý se jmenuje Ríša. Královna se nestávám já ale Danča, rozhodli to vedoucí..nakonec budu i ráda. Cestou zpět se se mnou snaží navázat kontak nějácí mladší kluci( bylo nás jen 5 holek) všichni si pamatují moje jméno, já si jejich nemůžu zapamatovat ikdyž mi ho zopakovali už asi posté. V tábožer nás čeká Týna(13), tu znám už dlouho tak alepoň něco.Jdeme spát celkem brzo..Ach bože jak já chci domů.
3.8(neděle):
Tak tenhle den si skoro nepamatuju. Jen vím, že tu není jen 14letý davi, ale i HOhé, teda vlastně Honza. Je z malého městečka u brna jméno začíná na B. Je strašně hodný....Zjištuju , že jsem tu opravdu nejstarší. Odpoledne se při nějáké rychlostni hře pohádám s Ríšou. To budu ale dělat celkem často. Je strašně protivný , ale hezký...Je stejně vysoký ják já. Má hnědé vlasy, vypadají jak vyžehlené ale nejsou a mám modré oči, skoro jako Jared ale mají bomus. Uvnitř jsou žluté. Luxus. Má bratrance . Ten se jmenuje Marcel(13). je blonďatý a má hnědé oči. Oba jsou nehorázně opálení. MImochodem ,,dneska" ještě nevím, že to jsou bratranci. Věčer od něho dostanu pusu na dobrou noc. Je s ním sranda.(mimochodem to je ten co řval v tom vlaku).Ty holky co tu jsou mě zatím nemají moc v lásce. Vím, co si o mě myslí.... Vždycky se to dozvím. Navíc se to dalo čekat. Přijdu jim jako strašná barbina.Kluci mě mají rádi, teda až na Ríšu, ale zatím to není tak zlé.
4.8-7.8.(pondělí až čtvrtek):
Tyhle dny mi celkem splývají. Říkají mi Paris Hilton. Já tu kurvu nesnáším a oni mi tak říkají. Hráli jsme přehazku. Došlo jin, že je to sport který mi de. Přestali mi tak říkat..... Mají novou přezdívku....Prsatá.(od téhle chvíle se moje spodní prádlo stává diskuzní téma na každý den....Všichni ho sledují. taky se zajmají jestli mám v podprsence púonožky. Batman přišel a zeptal se mě jestli mám v podprsence tátovi ponožky..moje odpověď ,,Asi tě zklamu. Nemám tam tátovi ponožky....ale ty od mámi!" copak se Paris, nebo Britney?!?!) Ríša mě začal nesnášet a pomlouvat. Asi ho zabiju.....¨HOlky se mě zastali. Stali se z nás skvělé kámošky. (Takže nejsem barbie. JInak během techhle dnů jsem posrala jednu hru. Špatně jsem zvolila cestu , takže jsme ji celou prohráli. Takže tím začla Ríšo nenávist ke mě. Byl naštvaný, že po něm furt řvu.(druhý týden jsem ho začla ignorovat, takže jsme se nakonec usmířili). Jinak nic moc si už z těhle dnů nepamatuju.
8.8(pátek):
Ve čtvrtek nám slíbili, že v pátek(dneska) pudeme do Ostravice(město). Ráno vidím na programu dne: Z hory na horu. Takže si to vyložím jako cestu do Ostravice. Když máme nástup a říkajínám co si máme vzít tak už si to představuju. Na další nástup už se s holkama oblečeme ala cesta do ostravice. Na zádech nají všichni baťohy. Jak zjištuju později program je složení Hymny týmu(jsme dva týmy) a pak cesta k rozcestí do muchovic. Hymnu složíme později naž druhý tým takže mají náskok. Když doběhneme na rozcestí a luštíme tajenku zjištůju že poběžíme do dvou hotelů pro razítka. Samozdřejmě pěkně daleko od sebe. Běžím napřed, protože jsem nejpomalejší. Ikdyž jsme vyrazili asi o 10 minut později, druhý tým nakonec o 10 minut předběhneme. První půlku cesty kecám s Ríšou, druhou půl ale začne být fakt srašně protivný a v tábože u KIKi protestujem , že ho chcemě vyměnit za Marcela. Nakonec to neprojde, ale Ríša už je od té doby až dokonce v pohodě. Odpoledne jdeme konečně do Ostravice. DOstaneme tam 20 úkolů co musíme splnit. Mezi nima je i zjistit kolik tu stojí Ostravar 10. Z našeho týmu to zjištuju já. Z druhého týmu HOHE. MI ti víčepní nabídli alůespoň 12(tesítka nebyla nikde), ale Hoheho vyhnali s tím, že dětem nenalívají :-D. Další byl třeba postavit se před obchod a 5x zařvat: Nechte prdět mravence v lese!!!! Já sem u toho chcípala smíchy. Když jsme šli zpátky, tak jsme s holkama mávali na auta...Jedno jsme stoplyx-D. Jinak Anička nám slíbila, že přijede její bratranec. Prá je vysoký, mohutný, má modré oči a dlouhé hnedé vlasi....Já sem byla nahoře(poprve) první...Jenže drahý bratranec byl úplně jiný...Oči měl malé takže barvu jsem neviděla, vlasy krátké a pokud byl mohutný tak já jsem anorektička. Na večer jsme si měli po týmech vymyslet program. Reklamu, POhádku(my jsme měli zadání : neposlušná kůzlátka) a tanec z 80 let. Reklamu jsme nakonec udělali Penny, pohádka se celke povedla, akorát ve chvíli kdy měl davit vlkovi pilovat kopita, tak na něj sipal moukux-D. Reklamu jsme měli nadvakrát. Prvně jsme to posrali... A tanec z osmdesáek byl horor. Jako bombonek na začátek jsme všichni měli promenádu v kostýmech. Nakonec bylo vyhlašování nejlepších kostýmů.(podraz na to nás nikdo neupozornil) Já jsem skončila 3. Hezké číslo(skoro jak 30) takže spokojená. Za Kiki přijel její kluk a ještě s nějákým kámošem. Celé to vyděli. Takže trapas.....Ale měli krásné žluté vytuněné auto. Ještě večer ale odjeli.
9.8-10.8(víkend):
Tak ten si taky moc nepamatuju. Vím, že jsme šli na Peřeje a cestou zpátky zabloudili směr Lysá hora. Hana se chtěla vrátit zpátky, ale já sem ji nakonec přesvěčila, že bude lepší jít dál a že zachvilku narazíme na rozcestí. Nakonec mi uvěřila šli jsme dál. Obdivuju ji, že mi tak bezmezně věří. Vlastně to tak trochu nechápu, kdokoliv se ji snaží o něčem přesvěčit tak mu nevěří. Já ji něco řeknu a věřími.No neděle byla zajmavější. Ráno jsme pršelo tak jsme hráli hry v jídelně. Pak jsme dělali anketu. Měli jsme napsat dvě holky, nebo kluky co by se měli účastnit MIss. Nakonbec se účastnili 4 holky a 4kluci. Já, Kája, Týna, Danča, Ríša Marcel, Batman a malí David. Odpoledne nám řekli několik témat a měli jsme se připravovat. Mezi tím jsme stříleli vzducvhovkou. Segové šli první. Marcel pak přišel s tím, že sestřelil všechny 4 a že já nesestřelím ani jeden...Pak přišel brácha, že jich na 4 pokusi sestřelím 5..... Stříleli jsme po dvoui pokusech, poprve sem sestřelila oba, navíc to bylo na body takže všichni chodili že sem king. POdruhé jsem jeden střelila ale druhý sem trefila kov. Ono se blbě střílí bez brýlí, které mám nosit, ale nenosím a když všichni spoléhají , že střelíš všechno....Miss: Finalisti jsme se postavili do řady. Já debil jsem se samozdřejmě postavila první, takže jsem dostala pořadové číslo 1. Pak bylo představení. Pak jsme dělali scénku na určené téma. Já jsem měla Kam nechodí slunce, tam chodí lékař. Dělala jsem to s Davidem a Alešem. POjala jsem to trochu jinak protože tomu moc nerozumím. Nakonec jsem to celkem dala. Pak byla promenáda v pižamu.MNo ale dali nám další dvě disciplíny na keré nás nepřipravili. 1)měli jsme zpívat na písničku kterou zaručeně známe. Pustili nám šMOULI. jÁ OD NICH NEZNÁM ANI JEDEN SONG(A nebyla jsem jediná) takže jsem tam blbě poskakovala a dělala že to znám na písničku se slovy co mi nic neříkali. No prý to nebylo zas tak zlé, ale nwm. Mno a tu druhou si už nepamatuju. Pak jsme se šli převlíct. Měla být volná disciplína. Byla jsem vyklapaná jak špaček. Chtěla jsem tančit na Jamese Blanta. Měla jsem nacvičené prvky ale neměla jsem to poskládané.Jak debil jsem šla první.Danča mi pustila písničku. Stála jsem k nim zády. PO první osmičce jsem se otočila. Udělala jsem 4 taneční kroky se sklaněnou hlavou. Pak jsem ji pomalu zvedla a udělala jsem 4 ronde.Po 3 osniškách jsem šla dolů. Sehla jsem se k jedné noze, přisunula jsem ji a sehnula jsem se k oboum. To samé na druhou nohu. Pak jsem je rozdělala a udělala placku. Pak šnůru na obě nohy při tom jsem si na tu první lehla. Při té druhé jsem si ale přetáhla sval takže se mi ta noha začla třepat. Pak jsem se zvedla udělala jsem ronde. Pak jsem chtěla zvednout nohy, ale neměla jsem rovnováhu. Tak jsem udělala 4 kroky dopředu. pak jsem každou nohu zvedla nad hlavu. Pak jsem udělala 2kroky dopředu projela jsem pohledem porotu. POklanila jsem se(tanečně) a podívala jsem se na sponzora soutěže. Otočila jsem se pomalu jsem odešla vypnou magneták. Celé číslo nikdy oni necekl. Všichni mlčeli a sledovali. Jak sem zkončila tak všichni začli tleskat a některé děcka za mnou pšišli a chválili mě. Super pocit. Když se loni vyhlašovala MIss tak na všechny vítězky reagovali,,diváci" pasivně ale jak řekli mě jako vítězku tak ke mě běželi a začli mi gratulovat. TYhle chvíle zbožnuju. Ale zpět k letošku. Po mě šla Kája. Měla takovou scénku. BYla vtipná a super. Pak šla Danča. Ona dělá roztleskávačky. Byla naprosto úžasná. Pak byla Týna. Dělala blbou blondýnku, ale zdálo se mi to slabé. Pak kluci. Všichni dělali breaky. Akorát Davídek nedělal nic a rozbrečel se. Když dělal breaky Marcel tak zkončil s rozkrokem 10cm od nohy stolux-D njn já toho kluka žeru....Pak se vyhlašovali výsledky. 4-Týna, Ríša(neuvěřitelné)3-Já, Batman,2-Kája,Davídek, 1-Danča(njn byla nejlepší) a Marcel(taktéž). TY vísledky se mi zdáli troch dopasované hlavně ty u kluků. Protože Ríša neměl být čtvrtý. BYlo to na keždém místě byl jeden Bel a Seg. Myslím, že to bylo dopasované. No stejně je to jedno. Mi se 3 místo líbí.
11.8(pondělí):
Po včerejšku všechny strašně bolí nohy. My jsme totiž dělali před Miss kačenky a podobné blbosti. A teť jdeme všichni na Lysou :-/. Nahoru se šlo celkem good. Nahoře jsem půl hodiny poskakovala a hledala jsem přes telefon s máti místo kde by mě viděla z webky. Pak jsem si šla koupit hranolky. Nakonec to nebyl tak špatný nápad. Dolů jsme šli směrem na Ivančenu. Horor. Málem jsme to neušli. Všichni měli hlad. Pak jsme šli do Penzionu Petra Bezruče. Ve vchodu mi došlo , že už jsme tam jednou byli s našima. Takže se mě pak všichni ptali. Tam nám Hana obědnala poůívku a kofolu.Z tama jsme šli asi kilásek na autobus. Tam byla nějáká nástěnka s plagáten a v každém rohu byla protiradarová upoutávka. Tak jsme to s betmenem vydlubali připínačky. Trvalo nám to 10minut a pak jsme zjistili , že z druhé strany je ten samí plagát tak jsme udělali ještě ten. Autobusem jsme dojeli do Frýdlantu a z tama vlakem do OStravice. Nahoře jsme pak dostali večeři a šli jsme spat.
12.8(uterý):
Ráno jsme šli zbírat ostružiny. Hanka chtěla péct bublaninu. Navíc to bylo na tými a na body. Chvilku jsme zbírali ostružiny v táboře, ale pak mě Dvid, Aleš a René vytáhli nahoru k MUchovicím kde jsme minulí týden stavěli bunkry. Nasbírali jsme jeden velký ešus a pak mě poslali pro další. Mi se moc nechtělo zase z kopce a dokopce ale nakonec jsem šla. Nahoru jsem donesla malý a ti mě málem zabili. Jak jsem přišla tak už jich tam měli kupku. Chtěli mě poslat pro další, ale já jsem je vyfakovala a poslala tam Davida. Ten za 10minut donesl úplně obří ešus. Zachviliku byl taky plný, ty keříky byli úplně obsypané. Kluci pak seděli a já už jsem si je zbírala sama jen pro sebe. Když kolem proletěla vosa. Ja jsem ještě zvedla ruku aby mohla letět protože z nich mám docela respekt. A ona mě píchla. Vyjekla jsem. Oni se na mě podívali a co se mi stalo. Tak jsem jim to řekla a že jsem alergická na pyl. Měla jsem co dělat abych je přesvědčila, že dolů sejdu sama a že mě nemusí snášet. Oni o mě mě měli normálně strach. To bylo tak sladké. V táboře nám řekli že se budeme vdávat. Ještě jsme nevěděli kdo s kým ale tak to nebylo podstatné. ODpoledne jsme si s holkama chystali šaty. U nás v pokoji nebylo žádné místo tak jsem si je šla ze záclon dělat ke klukům.Vymyslela jsem si to bez oblečení jen ve spodním prádle a záclona. Zkusila jsem si první střih a vylezla jsem před chatu podívat se do velkých oken jak to bude vypadat. Za chvilku ale přišli kluci a záclonu ze mě strhli. Takže jsem tam stála jen ve spodním prádle s hello kitty. Stejně jsem to ale neřešila už mě viděli v plavkách a to vyjde nastejno. Večer přijeli KIkini kámoši a Danča zaslechla KIki jak se baví s Hanou o stezce odvahy. POslali nás spát už v devět takže mi to došlo. Byla jsem vzhůru až do 11nácti kdy nás začli budit po pokojích.Nás vzbudili ale až jako předposlední. Oblíkly jsme se a šlik ohništi.Mě poslali až jako poslední. Vyšla jsem nahoru. U 3. svíčky stáli dva borci a mysleli si že nejdou vydět. Udělali na mě bááááááf a já jsem jim odpověděla baf. Pak na mě Vašek(tehdy jsem ještě nevěděla jak se jmenují) ,,Hey ty ses vůbec nelekla. To je nuda. Mno a víš, že u svíčky máš nějáký úkol." Já:Jaký?" Adam:,,To my nevíme na to musíš přít sama." Já: Mám vám dát pusu?!" Oni:,,To klidně můžeš ale myslím, že to není ten úkol." Já:,, Mám sfouknou svíčku? To asi ne, že když dou za mnou ještě dva lidi. Už vím mám jít k další svíčce." V,,:Ser na to, jdem dál." Tak jsme šli k další svíčce. A:,,Tady máš poskládat k sobě kameny" Já:,,Tu žádné nejsou."(ony tam byly ale stejně) V:,,Já na to seru" a šel pryč. A:,,Pojd taky pudem." Tak jsme šli. Celou dobu jsme stáli za takovou obrovskou hromadou chrastí. Vyšli jsme a z poza mí vyskočil Vašek a udělal Báááááááááááf. Já na něj zase baf. V:,,To je s ní strašné ona se vůbec nelekne............Ty seš Aneta, že?" Já:,,No , jsem . Proč?" V:,,My totiž umíme kouzlit víš. Jsme nalili vodu na zem a tam jse vytvořilo tvoje jméno..........A víš co my vůbec jsme?" Já:,,Ehm, kluci?" V:,,Ne, my jsme Elfové."(smích) Já:,,Hmm, to de vifdět, hlavně teť v té tmě, ty vaše špičaté uši."A:,,A víš co umí Elfové?" Já:,,Střílet z meče. Teda luku?" A:,,No to asi taky, ale hlavně mi umíme kouzlit. A když teda umíme kouzlit, v co tě máme přeměnit.Řekni nějáké zvířátko." Já:,,Ve lva." V:,,Proč ve lva? Vyber si něco jiného, něco užitečného." Já:,,Tak třeba vkondom, ten je užitečný." Oni se začli chlámat a pak Vašek:,,Proměň se v nějáké zvířátko." Já:,,To nemůžu ve lva?!" V:,,Vyber si něco jiného. MY bysme z tebe udělali lva ty by si vběhla do chaty a oni by tě zastřelili." Já:,,Fain tak třeba v rysa." A:,,Zas nějáká kočka..." Došli jsme kousek dolů a u stromu už stáli Tomáš, Vašek2 a Anička. V:,,Ona je děsná , ona se vůbec neleká."T:,,To jsme slyšeli.... Víš co? Já na na tebe udělám baf a ty se jakože lekneš fain?" Tak jsem řekla fain a on na mě bafnul, tak jsem zaječela a všichni jsme se začli chlámat.Anička:,,Anet, běž už spat." A:,,Proč, vždyť už je jí 15?!" T:,,Bafneme na ně všichni společně." A:,,Ne, ať už jde spát." Tak jsem šla do chaty. Se mnou šel Adam a Vašek. Vašek pak šel za Kiki a Adam se mnou do přezouvárky. Já jsem se začla vyzouvat a on na mě :,, Vy se tu jako vyzouváte?" Ja:,,No většinou jo." A:,,Aha....A ty už jdeš spát ?" Já:,,NO tak asi jo" A:,,A vy už máte večerku?" Já:,,NO už asi 2 hodiny." A:,,Aha tak ahoj." Já:,,Ahoj." Pak jsem šla do pokoje. Tam už byli holky, tak jsem jim to všechno řekla aony si začli stěžovat, že žádné ukoli u svíšky ani kameny neměli. Pak někdo zaklepal.Řekla jsem ať jde dál, ale nikdo nevešel, ale zaklepal, tak jsem šla otevřít. Za dveřma stáli Adam a Vašek. Chvilku jsme se bavili jestli půjdeme s holkama k ohništi. Za chvilku vystrčil hlavu Marcel. Já jsem z toho nemohla to vypadalo stršně komicky, kdyxž z těch dvěří vylezla taková malá blondatá hlava. Ještě k tomu tak zpomaleně.Klici ho hned vyfakovali zpět , ale pak mu tam tu hlavu strčili , bo se mu moc nechtělo. Pak šli za Kiki zeptat se jestli teda můžem. S holkama jsme šli k ohništi. Adam vytáhl vodní dýmku a začal ji chystat. Celkem rychle jsme se seznámili a začli kecat. Zachvilku přišla KIki a poslala nás spát. KLuci nás sice bránili ,ale stejně to nemělo cenu. Tak jsme si šli lehnout. Převlíkli jsme se a sedlili jsme si na jednu postel. Kecali jsme a žrali jsme sladkosti. MUseli jsme si přece náš poslední den na svobodě trochu užít ne x-D Asi v 00:15 odjelo jedno auto a zatukali na nás kluci.T:,,Tady se ještě nespí ,co. Tak mi když tak zachvilku příjdem." Tak jsem řekla , že jo. Asi o půl jedné opravdu přišli. Představili se jako Tomáš a Vašek (2). Pak jsme kecali. Odešli asi o půl 3. No a pak už jsme šli teda doopravdy spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sans Nom→♥lowe eSBčko Sans Nom→♥lowe eSBčko | Web | 28. srpna 2008 v 21:10 | Reagovat

byli hezcí?Ten tomáš a vašek??nebo máš nějaký fotky?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama