Jared a Shannon se soudí- Ano, ale trochu jinak než jsme si původně mysleli.

19. srpna 2008 v 20:00 | Anette |  News
Njn soudí se ale ne o 30 milionů dolarů. ....Na Oficiálních stránkách se oběvil dopis kde Jared vysvětluje jak je to s tím celým soudem. Takže hned za prvé je to trochu jinak. Ta společnost se soudí o 1,4mjl. dolarů. Jared řek:,, Oni nám neplatili (pokud jsem to teda dobře přelořila) a ještě po nás chtějí abychom jim zaplatili 1,4 mil. dolarů. To Je trochu směšné, nemyslíte?" Celí spor vznikl tak, že oni podepsali smlouvu na 9 let. Podle kalifornského zákona ovšem můžeš podepsat smlouvu max. na 7 let. Proto ji podepsali mimo stát (kalifornii) . 30STM teť ovšem chtěli od smlouvi odstoupit, ale nahrávací společnosti se to nelíbí.
Jared řekl mimo jiné že:
My jsme hrozně šťastní a spokojení v LOs Angeles při nahrávaní naší nové desky. JIstě už bude brzy hotová.
Jsme vám strašně vděční za vaši podporu, vás z celého světa. A myslím, že sio zasloužíte každý alespoň kousek nás. Jsme vám vděční za to, za všechno!
Jak jste asi slišeli . MY jsme byli žalování za nedodržení smlouvy pro směšnou , příliš velkkou,totálně nerealnou, pěkně hloupou (ale trochu vtipnou) sumu 30,000,000 dolarů.(jo až teť mi došel smysl té částky)
My se vždycky snažíme co nejlíp vyhnout boji , ale někdy je důležité postavit se za to čemu věříme. Doufáme, že děláním dobrých věcí pomůžeme i jiným lidem.
Vždy budeme lidem v Pamě Maria/EMI (jejich bývalá nahrávací společnost) za to , že nám hodně usnadnili cestu k našemu úspěchu.
Venku jsou důležitějšlí věc za které je důležité ztrácet energii. ( tyhle 3 poslední věty patří k sobě)
Jared Leto 30Seconds To Mars
No myslím, že je to hodně zajmavé, hlavně to co Jared řekl. Něco jsou to fakt chytré věci. MNo a to stou pěněžní částkou mě dost pobavilo. A bylo to i dost hezký co řekl. Pro vás co si to chcete přelořit tak originál máte tady .Ale ujištuju vás, že většinu toho máte tady .
Tak pa Anette
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sans Nom→♥lowe eSBčko Sans Nom→♥lowe eSBčko | Web | 19. srpna 2008 v 21:44 | Reagovat

tak to je mastné xD

pls nechceš dát jednobarevný pozadí stránky?lepří se to čte....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama