Jared a Shannon Se soudí

18. srpna 2008 v 19:14 | Anette |  News
Tak já jsem do toho nehrabala, nechala jsem to tak jak to bylo napsané na té stránce. Myslím, že budu marsíky podporovat..Jared Leto, Jared Leto...Nekteří chápou proč to jméno píšu celé, že to má svůj určitý význam... No nic mám teť hodně práce a ještě jedna důležitá věc...Zdroj jaredletofansite Tak pa Anette
CZ: Jared a Shannon se soudí o 30 milionů dolarů s Virgin Records. Pokud jsem to pochopila správně, tak 30STM mají smlouvu s Virgin na 5 alb, které mají nahrát do desíti let od uzavření smlouvy. Tento úkol samozřejmě nejde splnit a tak Virgin žaluje Jareda a Shannona za nedodržení smlouvy.
Takže jsem to konečně pochopila správně, fajn, díky bohu. Omlouvám se za nepřesné informace. Každopádně nevím jak se to dál vyvýjí, protože Jared je stále v Pekingu a užívá si Olympijských her. Pardon...
EN: In the breach of contract lawsuit, filed today in L.A. County Superior Court, Virgin Records alleges Shannon and Jared Leto violated their recording contract by not putting out the agreed number of albums. The suit says the Leto Bros. agreed in 1999 to cut five records for the label, but on July 4 of this year, they say the Leto boys quit -- three albums short. Virgin is suing for "in excess" of $30 million.
A rep for the band cries foul, telling us that even though the band has been signed for nine years and have sold more than two million records -- and lived through five regime changes at the label -- they still haven't been paid. Paging TLC!
source: myspace.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama